Lista aktualności Lista aktualności

Zanocuj w lesie w Nadleśnictwie Kolumna

W ramach projektu „Zanocuj w lesie” wyznaczyliśmy obszary o powierzchni około 1500 ha na których można odpocząć na łonie natury i bez naruszenia ustawy o lasach przenocować. Obszary wyznaczone zostały w taki sposób aby każdy znalazł dla siebie kawałek lasu tj. zarówno w okolicach Łodzi i Pabianic, jak i Łasku czy Sieradza. Szczegółową ich lokalizację znajdziesz na mapie na naszej stronie internetowej  w zakładce turystyka . Znajdziesz tam też szczegółowy regulamin programu, ale najważniejsze są trzy jego warunki, pamiętaj :

Bushcraftowcy i surwiwalowcy wyruszajcie zatem na dziką przygodę i zanocujcie w pięknych polskich lasach! Tu znajdziesz wszystkie informacje : turystyka

  1. Pozostaw miejsce w którym nocowałeś w takim stanie jakim je zastałeś – nie jesteś jedynym gościem lasu.
  2. W jednym miejscu może nocować maksymalnie 9 osób przez nie dłużej niż dwie noce z rzędu – nocleg powyżej w/w limitu wymaga zgłoszenia mailowego liczby osób i dni pobytu.
  3. Koordynatorem programu w naszym nadleśnictwie jest Pan Łukasz Kapusta – masz pytania, zgubiłeś się – zadzwoń do niego tel. 537 889 985 lub napisz: lukasz.kapusta@lodz.lasy.gov.pl

 

Zapraszamy i życzymy miłego wypoczynku, a jeżeli po takim noclegu w lesie masz do nas pytania dotyczące gospodarki leśnej, coś Cię zaniepokoiło lub zainteresowało wypełnij ankietę, napisz do nas maila lub zadzwoń – nikogo ani żadnego pytania nie pozostawimy bez odpowiedzi.