Lista aktualności Lista aktualności

TARGI PRACY UŁ

Przed nami kolejna edycja WorkShow - branżowych targów pracy na Uniwersytecie Łódzkim. W tegorocznym wydarzeniu weźmie udział 37 firm oraz 10 instytucji publicznych. Najnowsza edycja to aż pięć dni spotkań ze studentami na różnych wydziałach. Jako Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Łodzi zostaliśmy zaproszeni do udziału w targach, które odbędą się na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego w  dniu 18 marca 2024 w godzinach 10:00-15:00 (ul. Pomorska 141/143).

Mniejsze, przygotowane pod kątem konkretnych branż targi pracy i odbywające się na kilku wydziałach UŁ, to luźniejsza formuła oraz mniejsza skala wspierająca efektywną komunikację i sprawną weryfikację oczekiwań obu stron procesu rekrutacji, a dla nas, leśników, będzie to okazja do zaprezentowania uczestnikom targów różnorodności zadań wykonywanych przez pracowników Lasów Państwowych. Na naszym stanowisku czekać będzie także test: czy mam zadatki na leśnika? J

Na wszystkich studentów/ki oraz absolwentów/ki czekają również warsztaty z tipów rekrutacyjnych, w trakcie których będzie można zdobyć praktyczne wskazówki i techniki, które pozwolą na bezstresową rozmowę z przyszłym pracodawcą. Każdego dnia będzie można także porozmawiać indywidualnie z doradcą zawodowym w trakcie szybkich konsultacji CV. Na osoby lubiące gry, czekać będą nagrody przygotowane przez tegorocznych Wystawców. Wystarczy przyjść na stoisko Biura Karier w trakcie WorkShow i spróbować swoich sił w grze na Refleksomierzu.

Więcej informacji: https://www.biurokarier.uni.lodz.pl/wydarzenia/workshow-2024