Asset Publisher Asset Publisher

V Turniej o Puchar Dyrektora RDLP w Łodzi w Tenisie Stołowym

W dniu 24 września 2018 roku Nadleśnictwo Kolumna wraz z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Łodzi, Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa (Oddział w Łodzi i Koło przy N. Kolumna) miało zaszczyt organizować V Turniej o Puchar Dyrektora RDLP w Łodzi w Tenisie Stołowym.

Miejscem zmagań uczestników turnieju była Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Buczku. Do rywalizacji przystąpiło ponad 30 uczestników, w tym jedna kobieta.

Mecze rozgrywane były równolegle na 8 przygotowanych stołach pod czujnym sędziowskim okiem. Rywalizacja odbywała się w zarówno w kategorii indywidualnej jak i drużynowej.

W kategorii indywidualnej bezkonkurencyjny od pięciu lat z rzędu jest Pan Tomasz Wrzalik z Nadleśnictwa Radomsko, który został zwycięzcą. Drugie miejsce zajął Pan Bogusław Wojciechowski z Nadleśnictwa Opoczno, a trzecią lokatę Pan Arkadiusz Jaskuła z Nadleśnictwa Płock. Gospodarza turnieju reprezentował Pan Artur Todorowski, któremu gratulujemy debiutu w turnieju tenisa stołowego leśników.  W kategorii drużynowej zwyciężyło Nadleśnictwo Opoczno przed Nadleśnictwami Płock i Piotrków.

Zawody przebiegły w duchu sportowej rywalizacji, zapraszamy na kolejny turniej w 2019 roku który odbędzie się w Nadleśnictwie Opoczno!